HİZMET İADE BİLGİLENDİRMESİ

5 GÜN İÇİNDE MEMNUN KALMADIĞINIZ TAKTİRDE ÜCRETİNİZ İADE


Maxsunucu.com müşterisi satın aldığı hizmetlerden; Game Vds, Web Hosting Vds ve Sata Vds hizmeleri satın aldığı tarihinden itibaren 5 gün içerisinde hiç bir mazeret göstermeksizin iade talebinde bulunabilir.
Koşulsuz iade şartları sadece yeni satın alınan Game Vds, Web Hosting Vds ve Sata Vds 1 Ay kiralamalar için geçerlidir.1 Ay'dan fazla kiralama yapılan sunucularda indirim sağlandığı için iade kabul edilememektedir. Silkroad Hizmetleri ve Ekran Kartlı sunucu hizmetleri ödemeleri iade kapsamının dışındadır.
Müşterinin iade talebi olması durumunda sadece 0850 302 17 18 nolu telefon numarası üzerinden talebini bildirmekle yükümlüdür.
Maxsunucu.com iadeyi havale, EFT, nakit veya Kredi kartı işleminin kısmi iadesi şeklinde gerçekleştirebilir. İade işlemlerinde iade Maxsunucu.com'un belirlediği kaynağa, iade işlemi için gerekli masraf düşüldükten sonra yapılacaktır.

Maxsunucu.com web sitesi üzerinde hiç bir ürün satışı yapılmaz.Hizmet ve Kiralama işlemi yapılır.Bu nedenle Tüketici Hakları Kararnamesi dışında hizmet vermektedir.
Oluşacak hukuki süreçlerde gerekli sistem kayıtları ve iade koşulları resmi mercilerle paylaşılacaktır. Maxsunucu.com web sitesine kayıt olmuş her müşteri bu şartları kabul etmiş sayılır.