BU FİYATA İMKANSIZ PAKETLER 1 $

En İyi Optimizasyonlar İle En Uygun Fiyata Sunucu

Türkiye'nin En Büyük Sunucu Tedarikçisinden

Türkiye'nin dört bir yanından sunucu ihalelerini alan firmamız ile her müşterimizi kendi sunucusunun sahibi yapmayı hedefliyoruz.Tüm sunucularımızın donanımları %100 garantili olup tamamen isteklerinize göre optimize edilmektedir.

12 Ay Garanti Kapsamı

Hangi sunucuyu satın alırsanız alın.Tüm sunucularımız 12 Ay boyunca donanım garantilidir.Her türlü arızada birebir ürün değişimi yapılır.

Datacenter Seçeneği

KSO kapsamı altında alacağınız tüm sunucuları DGN/NETDİREKT/RADORE verimerkezlerinden birinde barındırabilirsiniz.

Barındırma Tipi

Tüm sunucularımız Tier 2 bandında 1 Gbit Port / 100 Mbit Garanti Hat ve Limitsiz Trafik özelliğinde barındırılmaktadır.

Disk ve Ram Yapısı

Tüm KSO sunucularında "0" Ram ve "0" Disk kullanılmaktadır.Kesinlike bu ürünler 2.el olarak kullanılmaz ve sorun yaşama şansınız minumuma çekilir.

Marka ve Kalite Herşeyimiz

DELL,İBM ve HP Sunucular ile kalite size yakışır.Tüm cihazlarımız performans testinden geçmiş teknik ekibimizden onay almış cihazlardır.

Sözleşmeli Kiralama

Vade tarihi boyunca geçerli sözleşme ile müşteri ve firmamız haklarını garanti altına almaktayız.Sizlerin haklarını koruyan bir firmayız.

Nelere Dikkat Etmeliyim ?

Kullanım Şekli

T.C yasalarına uygun her türlü içerik barındırabilirsiniz.

Destek Durumu

Vade süreniz bitene kadar hiç bir ek ücret gerektirmeden 7/24 destek talep edebilirsiniz.

Oyun / Hosting Altyapısı

Sunucularımız her alanda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Dilediğiniz İşletim Sistemi

Linux,Windows yada Vmware tarzı her türlü kurulum tarafımızdan yapılıp teslim edilir.

Kullanım Zorunluluğu

KSO 6 Ay Vadeli'de 3 Ay, 12 Ay Vadeli'de 6 Ay 24 Ay Vadeli'de 12 Ay kullanım zorunluluğu bulunur.

Cihaz Transferi

Cihaz vadesi tamamlandığında kullanıma devam etmek istemiyorsanız adresinize kargolanabilir.Karar ve yönetim size aittir.

Şartlarımız ve Sözleşme İçeriğimiz

KSO projesi uygun aylık ödeme periyoduyla neredeyse sunucu kiralama bedeline yakın bir tutara müşterilerimizin kendi sunucularına sahip olmasını amaçlayan taksitle sunucu satın almanıza yarayan ve bu süreç boyunca sunucunuzu kullanmanızı sağlayan bir sunucu kiralama biçimidir.

1. E-Devlet'ten alınmış yerleşim yeri belgesine sahip olmak.
2. E-Devlet üzerinden alınmış nufüs kayıt örneği belgesine sahip olmak
3. Findeks Notunuzun 1220 Puan ve Üzeri Olması. Findeks Notumu Öğren
4. Maxsunucu KSO Satış Sözleşmesi ve Ödeme Taahhüt Sözleşmesini Kabul Etmeniz.
Yukarıda bulunan 4 maddeyi gerçekleştirdiğiniz taktirde KSO projemizden faydalanabilirsiniz.

Kiralama sonrası "EVET vazgeçme hakkınız var.KSO sunucunuzu almaktan vazgeçtiyseniz en az vade tarihinin %50 taksidini ödemiş olmanız gerekmektedir.Örneğin 12 aylık bir vadeli sunucuda 6.Ay'dan önce vazgeçme hakkınız bulunmaz.Ancak 6.Ay bitiminde vazgeçebilirsiniz.Yapılacak "SATIŞ SÖZLEŞME"'sinde her vadeye göre ödeme belgesi taahhütü verilmektedir.

Sunucunuzu sistem üzerinden yapılandırıp sipariş geçtikten sonra oluşan faturanızın ödemesini yaparsınız.Ödemeniz sonrası size iletilen satış sözleşmesi ve ödeme taahhütü belgesi,E-devlet üzerinden alınmış yerleşim yeri belgeniz ve kimlik fotokopiniz ile ıslak imzalı olarak hazırladıktan sonra tarafımıza karşı ödemeli olarak kargolamanız gerekmektedir.Evraklarınız eksiksiz olarak tarafımıza ulaştıktan 5 iş günü içerisinde sunucunuz hazırlanarak istediğiniz verimerkezine kargolanmaktadır.

Sunucunuzun KVM,İLO vb tüm erişim yetkileri tarafınıza teslim edilmektedir.%100 yetkili olarak her konuda yönetim hakkına sahip olmaktasınız.

Ürünlerimizde "TEKNİK ARIZA" "PERFORMANS" sorunu olmadığı sürece iade etme şansınız bulunmaz.Ancak değişim hakkınız bulunmaktadır.

Ödemeleriniz 3 günlük gecikmeye kadar 1-2 defa telore edilebilir.Sürekli gecikme durumunda Günlük %5 gecikme zammı eklenmektedir.Uzun süreli kira gecikmelerinde sunucu erişimi kesilerek zorunlu olduğunuz süre boyunca faiz işletilmektedir.Zorunluluk süresi bittiğinde ise Tahsilat İçin Gerekli Yasal İşlemler yapılmaktadır.

Sunucusal tüm konularda ekibimizden her zaman destek alabilirsiniz.Hosting yada oyunlarla alakalı ücretsiz desteğimiz bulunmamaktadır.